© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

per me per simpre -בשבילי לנצח

 איסתא הדף סומן ב'אהבתי' · 23 פברואר

יש לנו זוכה....! תודה לכם ששיתפתם איתנו מהו השיר של ארוס רמאצוטי האהוב עליכם. קראנו, נהנינו והתרגשנו יחד איתכם.

דנה סתוי נגעה בנו עם הסיפור סביב השיר Per me per sempre והיא מקבלת מאיתנו זוג כרטיסים מתנה להופעה הקרובה.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cose della vita -הדברים שיש בחיים

זה כמעט סוף הסיפור, אז אני אלך איתכם/ן טיפה אחורה בזמן...חזרתי שיכורה מאושר בנובמבר שעבר, לאחר שהגשמתי חלום נעורים שלי - לראות באיטליה את ארוס רמאזוטי,(לפרטים לגביו אפשר ללחוץ  כאן)  זמר שהיה חלק מפס הקול של נעוריי, שלי ושל מיטל חברתי הטובה.

החוויה הייתה מעוררת חושים עליה תוכלו לשוב ולקרוא כאן  בפוסט עבר ממילאנו וטורינו, אותם תיבלתי בטיפים ובתמונות והרבה פרמג'אנו!!!

אבל למרות כל האושר בעיניים, תחושת ההגשמה בלב וההתנייה שמכונת קפוצ'ינו אקראית מעוררת בי עם חזרתי מאיטליה...ידעתי שהגשמתי רק חצי משאלה.

 

ולשם כך, מגלגלת אתכם/ן לסיפור שגרם לי להשלים את המשאלה במלואה וגם לזכות על הדרך בזוג כרטיסים להופעה של ארוס רמאזוטי בישראל.

הכל מתחיל במודעה הבאה שקפצה לי בקיר במקרה או לא במקרה (כיון שלא הייתי חברה בדף של איסתא לפני:), וציינה על תחרות סיפורים לגבי השיר האהוב ביותר של ארוס רמאזוטי אשר הזוכה יקבל זוג כרטיסים מתנה להופעת הזמר בארץ, שמסתבר...(חוק מרפי המשעשע פועל יפה!) החליט לשנות ולהוסיף לסבב ההופעות הבינלאומי שלו גם  את ישראל! (וזה אחרי שבדקתי כמה חודשיים לפני, את כל מדינות והערים שבTOUR שלו כדי להבין שישראל לא על המפה ושצריך להגיע עד אירופה או לפחות איטליה בשביל לראות אותו מקרוב!) אבל אומרים ש"אם רוצים להצחיק את אלוהים, צריך לספר לו על התוכניות שלנו...", ומה שנכון, נכון כי חודש אחרי שחזרתי מהטיול וההופעה באיטליה, נוכחתי לדעת שארוס קופץ ל...תל אביב.

 

 

אני אף פעם לא זוכה בתחרויות, בדרך כלל...

המודעה שהופיעה לי על קיר דף הפיסבוק שלי:

איסתא 14 פברואר  

*** זוג כרטיסים מתנה להופעה של ארוס רמאצוטי***
שירו של ארוס רמאצוטי Un Emozione per Sempre (באיטלקית: "רגש נצחי"), נחשב לשיר המצליח ביותר של הזמר עד היום. שתפו אותנו כתגובה לפוסט זה מהו השיר של רמאצוטי האהוב עליכם ואיזה רגש נצחי הוא מצליח לעורר בכם. התגובה המרגשת ביותר תזכה בזוג כרטיסים להופעה מתנה.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

לא חשבתי לזכות וגם לא חשבתי שיקרה משהו עם הסיפור שהיה לי לספר בראש סביב השיר הכי אהוב עלי של ארוס רמאזוטי, פשוט ראיתי במה לשתף אותו...סוג של שגר ושכח, וזה מה שכתבתי:

 

Dana Stavi אני וחברת ילדות שלי בשם מיטל, נחשפנו יחד לשירים היפים של ארוס רמזוטי כשהינו נערות בכיתה ט או י לפני17 שנה בערך...

ואחד השירים שהתחברנו הכי היה per me per siempre...משהו בו הרגיש כמו המנון בדרמטיות של המוזיקה שלו שעולה מעלה מעלה עם השיר ועדיין, היה בו משהו שנגע ברגש עמוק ועדין כמו שיר ערש ששרים לילד לפני השינה.
שיר של נצח...מדבר על אהבה לנצח, במקרה של השיר בין ארוס ובין הבת שלו... (קטע מהקליפ איתה כאן) ובמקרה שלנו בין שתי חברות ילדות שהחיים הפרידו אותם לכיווני חיים שונים, המשכנו לצבא בנפרד ולאחר מכן אני יצאתי לשליחות בחו"ל והיא נשארה בארץ וכדי לשמור על הביחדנס שלנו נעזרנו בשיר כדי להרגיש קרובות...שהחברות הזו תהיה לנצח גם במימד הזמן.


וכך היה, השנים עברו, החלום לראות את ארוס בהופעה יחד רק התעצם אך היה נראה רחוק לנו...ורק השיר הזה השאיר אותנו קרוב לרגש הראשוני כמו מעין המנון לחברות שלנו.
והשנה, אני הגשמתי משאלת יום הולדת ונסעתי לראות את ארוס בטורינו, מיטל לא יכלה להצטרף אלי כיון שלא חשה בטוב באותה עת, והחלום שהיה קרוב שנראה אותו יחד שר את השיר שלנו....קיבל תפנית ואני רק זכיתי לממש את מחצית המשאלה ולראות אותו בהופעה...אבל, בלעדיה...וגם הוא לא ממש שר את השיר במלואו אלא רק בית או חצי פזמון ואני נותרתי עם החצי משאלה השנייה.


ועכשיו שגילנו שהוא מגיע לארץ, אנחנו סוף סוף מתקרבות אל החלום, רוצות ללכת יחד לראות אותו, מחכות שישיר את השיר שלנו, כדי שנכניס עוד רגע למזכרת באלבום החברות שלנו, ונסגור מעגל שהתחיל כשהיינו צעירות ופחדנו משינוי, מבגרות ומהחיים שירחיקו אותנו אחת מהשנייה, ורק השיר יישאר לנו למזכרת.

אהבתי · השיבי · ‏17 פברואר‏ ב-‏03:32‏

 

 

                      יפעת, נושין,  מיטל ואני -חברות מהתיכון                     

 

כוחה של מילה

מסתבר שכותבים משהו מהלב, יש לו נטייה או קרמה או כל מילה אחרת ראויה למגנט אליך את שביקשת...אין לזה הסבר רציונלי, זה פשוט מה ש

ואני מודה שבעבר אף פעם לא הייתי זוכה בתחרויות כאלה, לכן גם מראש באתי לתחרות מנקודת מבט אחרת , של הזדמנות לשתף בסיפור שמאחורי השיר שלי, כדי להעביר אותו הלאה...קצת כמו מה שלמדתי לגבי הבלוג שלי ודרכי בו השנה.

ומקרה שהיה כך היה, ואיך שאני באה לצאת מקבוצת הפרלמנט שלי (מפגש בלוגריות בניצוחה של יונית צוק המדהימה, שלימדה אותי את סוד המגנט הזה ואת כוחו של בלוג, לזמן למילים גם הזדמנויות מעשיות!) 

 

ובעודי יוצאת מהפרלמנט, מתמוגגת לגלות (שוב בהפתעה גמורה!) שזכיתי במתנה של אחת הבלוגריות, אפרת הלר, שהגרילה בבלוג שלה-longstoryshort.co.il  מתנה להולדת שנה לבלוג המקסים שלה ואני עליתי בגורל!:) (מה שבדרך כלל אף פעם לא קורה לי!!:)

 

 אפרת ואני בסיום הפרלמנט ועם המתנה

 

מסתבר שבאותו יום הייתי על הגל, כי עם היציאה מהפרלמנט, עם רון בלב ושי ביד, פתחתי את הפיסבוק שלי וגיליתי את ההודעה הבאה:

איסתא 

הי דנה, שמחים לבשר לך כי את הזוכה הגדולה בפעילות שלנו. צרי איתנו קשר בבקשה, בהודעה פרטית למימוש פרס הזכייה וקבלת הכרטיסים להופעה. מזל טוב, איסתא.

אהבתי · השיבי · 1 · ‏23 פברואר‏ ב-‏13:44‏

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

יש אלוהים! והוא אוהב כמוני את ארוס רמאזוטי!

תחושה אדירה של אושר הציפה אותי, וגם קצת של הומור עצמי עלי ועל מיטל, שלא חיכינו ליד המקרה ולזכיות שכאלה ושבוע לפני עם היוודע לנו על הגעתו של ארוס רמזוטי להופעה עתידית בתל אביב, מיד נכנסנו לאתר נוקיה ורכשנו כרטיסים!

כן, מה שאתם/ן שומעים/ות!!!...אחרי שכבר שילמנו וקנינו מקומות נהדרים יחד עם שותפים נהדרים נוספים כמו יוסי, אח של מיטל ודודות שלי,סימה ומירב וכמובן מיטל ואני, גיליתי שזכיתי בעוד זוג כרטיסים.

ובלי הרבה הרהורים, מיד הודעתי להורים שלי שהזכייה שלי, היא שלהם ושהם מצטרפים אלינו לפארטייה!

 

אני בטוחה שבלבכם/ן, יש תהיות מדוע לא החזרנו את הכרטיסים שלנו?, או מדוע לא ספסרתי בהם כדי להחזיר את ההוצאה?, האמת שאני לא סוחרת ממולחת וכפי שאמרתי, גם לא רגילה לזכיות (אבל בהחלט יכולה להתרגל לרעיון!:), ולכן חשבתי שאם אלוהים או הקארמה הטובה, למי מכם /ן שמאמין בזה או בזה, שלחו לי זוג כרטיסים להופעה של זמר שאני אוהבת, זו מתנה שיש לי לתת לאנשים שאני אוהבת...וההורים שלי תמיד PER ME PER SIMPRE - נמצאים שם "בשבילי לנצח",אז רציתי שהם יצטרפו אלינו לחגיגה ויהנו יחד איתנו בהופעה שההנאה בה מובטחת ומרגשת מאד.

 

 ההורים שלי, אלי ורחלה סתוי רגע לפני תחילת ההופעה של  ארוס רמאזוטי

 

יום שבת 30.5.16 היכל נוקיה (מנורה מבטחים) - הופעה של ארוס רמאזוטי- המשאלה הושלמה במלואה!

פרפרים בבטן,זה מה שאני מרגישה ברגע שאני מוציאה להורים שלי את הכרטיסים שלהם מהקופה המובטחת (וגם נושמת לרווחה שאכן יש כרטיסים ושלא עבדו עלי :) עושים סיבוב לחפש את השער שלנו ונפגשים בדרך בשאר הפמלייה שלנו בינהם , מיטל ויוסי אחיה (וחברה נוספת שלהם)+ סימה ומירב דודות שלי, וזה השלב שבו הלב מתחיל לפעום בקצב, התרגשות אדירה ותחושה שאוטוטו זה קורה ואני ומיטל נראה את ארוס שלנו יחד ובארץ אחרי שנים של אהבה מרחוק, צפיות בMTV ואלפי השמעות בדיסקים בבית ואחרי זה כשלמדנו לתפעל יוטיוב, אז גם גילנו אותו שם .

 

תמונות מההופעה של ארוס רמזוטי בארץ

 

 

התגלגלנו למושבים, אחרי כמה וכמה רגעים, האולם מחשיך, הלב קופא וארוס עולה לבמה...אופוריה!...למי מאיתנו שחולם חלומות, קשה להאמין כשהוא רואה אותם במציאות. אני חזרתי לתחושות כשראיתי את ארוס בנובמבר בהופעה המיוחלת, רק שעכשיו זה היה יותר עצום, כי זה היה בארץ, בתל אביב ומיטל היתה לידי ושרה איתי את השירים יחד איתו (ועם עוד אלפי אנשים נוספים:) חזרנו לגיל 16-17 לרגע, יושבות בחדר ומקשיבות בין בחינה כזו ואחרת לארוס, מטריפות את נושין ויפעת במוזיקה שהן פחות התחברו אליה ורק שתינו הרגשנו שמצאנו לעצמנו משהו מיוחד.

 

ואז בין שיר לשיר הגיע השיר שלנו, אומנם רק בית ופזמון, אבל עדין השיר שלנו-" PER ME PER SIEMPRE", ארוס והפסנתרן שלו עולים לבמה, ומבצעים בשקט חרישי את השיר היפה הזה  ובין רגע ממלאים אותנו בהרגשה של מהמר בקזינו שהשיג שלושה דובדבנים וכל הז'יטונים נופלים לו מכל עבר. שמחה בלב ותחושה מחבקת של ניצחון על הזמן, ששמרנו את החברות הזו כל השנים האלה מהחטיבה, ולמרות העליות והירידות, ולמרות המרחקים והכיונים שהחיים לקחו אותנו, הצלחנו לשמור על מה שיש לנו ועל מה שיחזיק בשאיפה עוד שנים רבות וטובות- חברות ניצחית...PER SIEMPRE.

 

 

 חברות לתמיד

 

 

Eros Ramazzotti Una Storia Importante live in Tel Aviv 30.4.2016 מתוך יוטיוב

 

 

Eros Ramazzotti - Per Me Per Sempre (Italiano) מתוך יוטוב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload