© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

עוד 24 יום למועד האתגר-הגשמת משאלת יום הולדתי ב 7.11.19 -

 

עוד 24 יום למועד האתגר-הגשמת משאלת יום הולדתי ב 7.11.19 -
אומרים שזו מצווה לשמוח בסוכות ושזה מעיד או מעניק ברכה לכל השנה, אז הייתי חייבת לשתף ולהודות לכם על התמיכה שלכם וההתגייסות לטובת האתגר שלי עד כה, כאן ובפרטי, במחוות שמילאו אותי בשמחה ( בסלנג של חג הייתי אומרת ש"העיפו לי את הסכך":) וריגשו אותי עד כלות כמצוות החג.

 

וכמו שסוכה, מהודרת ככל שתהיה, היא ריקה מתוכן וברכה בלי האושפיזין שלה, כך גם הבקשה שלי יצאה לחלל האוויר, כסוכה מוארת וריקה וביקשה מכם להתארח בה לרגע או יותר, בלי לדעת מי באמת ירצה להכנס או לשבת בה?!, היה חשש באוויר שאולי הבקשה /הסוכה שבי תשאר נטושה, וכשלחצתי על פרסום "האתגר שלי" הייתי לחוצה ונרגשת שאולי זה לא יגע בכם כמו שזה נוגע בי, אבל מהפידבק הראשון מאחורי הקלעים עם אליסף, דורי, לילך ושלומית, שהיו הערים היחידים להרגיע את ליבי באותה שעה, חח, החלטתי לתת לבקשה להתפזר ברוח, שיגרתי את המסר לחלל הפיסבוק ונתתי לכם למלא את החסר.
והתשובה לא איחרה לבוא, ...זכיתי באושפיזין, (אורחים בעברית) נפלאים אחד, אחת!

 

 

הנה 5 סיבות לשמחה שהגיעו אלי בחג ורציתי לשתף אתכם בהם:
------------------------------------------------------------------------
1.בזכות מתנות יום הולדת מוקדמות של רבים וטובים ממכם, שהעריפו עלי אהבה ונדיבות במילים ובמעשים, הצלחתי בסכום הכסף שנאסף להירשם לקרוז "הנוודים הדיגיטליים" הערב, לשים מקדמה ולשמור לעצמי מקום עד שאגיע ליעד הנכסף! (ורק לחשוב שלפני חודש כל זה היה נראה לי פנטזיה ולא ממשי וכעת בזכות התמיכה הסוחפת שלכם והענות האדירה,זה אט אט הופך מבחינתי לבר הגשמה!) אז כדי להתקדם עוד קצת ליעד גיליתי עוד סעיף שיכול מאד לעזור לי ולכם גם יחד:

2.בהרשמה לקרוז "נוודים דיגיטלים" נוכחתי לדעת שיש סעיף של "חבר מביא חבר" המאפשר לכל אדם שנרשם לקרוז דרכי, לקבל 200 יורו הנחה במעמד ההרשמה!!! ולהעניק לי 200 יורו החזר!!!, (על כך שצירפתי אנשים טובים ונכונים מטעמי לקרוז הזה.) אז אם יש כאן נוודים דיגיטליים חברים או מטיילי סולו שמחפשים יעד מיוחד או בלוגרי טיולים שרוצים להצטרף אלי,מוזמנים להירשם בלינק הזה:
https://www.nomadcruise.com/nomad-cruise-9-you-got-invited/

3. עוד הזדמנות לWIN WIN היא דרך הרשמה ל"פרלמנט"- קורס תומך בלוגים ובלוגריות מא'- ועד ת', אשר יפתח ב29.10.19 . ההרשמה אוטוטו נסגרת ומזכירה שיונית צוק, המנחה של הקורס, הציעה להעניק לי 600 שח, עבור כל נרשמת חדשה ל"פרלמנט" שלה,אז כל מי שמחפשת להרחיב את הכתיבה האישית שלה או למנף את העסק עם בלוג מקצועי שמראה את המומחיות שלה, מוזמנת להירשם כאן, ככה שתינו נרוויח יחד: https://blogeristit.ravpage.co.il/danas

4.נורית היקרה Nurit Pikarsky Meshulam הרימה כפפה אדירה והציעה לארח בביתה את ההרצאה שלי אודות תהליך ההחלמה ולאפשר בכך לנרשמים נוספים מכאן וממכריה, להגיע להקשיב, לתמוך ולהעניק תשורה תחת תשורה...וזו תמיכה והנעה לפעולה שאותי מאד מרגשת!
אז בקרוב נסגור מועד ושעה ונפרסם גם ביניכם!:)...ובינתיים ,נורית, תודה!

5.דודתי סימה (שאותי הקסימה!) הציעה לי להצטרף אליה לפרויקט תיעודי אודות זקני השבט שלנו, העבירה לידי חומרים מרגשים לעבודת כתיבה ותיעוד כתשורה בעבור תמיכה באתגר שלי. תודה רבה סימה!:)
-----------------------------------------------------------------------------

 

תודה לכל מי שתורם, מציע, מכוון, מעודד ומקדם לעבר היעד שלי, יש לי עוד 24 ימים והמלאכה מרובה!

בקרוב אציע ימים מוגדרים לסיורי הצילום והטיול בתל אביב, יפו וירושלים ואשמח שתצטרפו ואתכם תבוא גם הברכה.

המילים והפרגון שלכם, ההתבוננות על המהלך של " ערך בעבור ערך" כפורץ דרך או חדשני בנוף, ההבנה שמדובר בנתינה הדדית שכל מי שמעניק גם יוצא נשכר ומקבל תמורה בדרך כזו או אחרת. רק חידדו שאני בדרך הנכונה.
וגם ההסתכלות על המהלך ככזה שמשרת אותי, לא רק ברמת הטיול לצורכי הכרות ואהבה או פיתוח קשרים ושיתופי פעולה עסקיים, אלא גם כמעין "פילוט" בו כל תשורה שתיקחו מרשימת עשרת התשורות שלי, בתמורה לתשורה או מתנה משלכם, תהווה הזדמנות מבחינתי ל"ניסוי וטעייה" בשטח. כל זאת כדי לבחון ולחדד מה השירותים והדברים מסך כל נכסיי הקיימים, שאוכל להציע בהמשך הדרך לפרנסתי העתידית גם אחרי שאחזור מהטיול הגדול.

 


כל אלו, המעשים שלכם והתובנות שלי, מילאו אותי באופטימיות באשר לרוח האדם ובטוב שיש בנו לתת ולעזור זה לזה לממש את משאלות הלב שלנו הקטנות והגדולות גם יחד. ואני שמחה על הזדמנויות שהגיעו לפתח ביתי, למרות החששות, ושמחה בכם שהפכתם את החג שלי למלא בטוב ובאהבה.ממני באהבה,חג שמח ותודה רבה, אושפיזין יקרים שלי, שאתם מתארחים בסוכת המשאלות שלי.


דנה סתוי- בעלת הבלוג "זמן איכות"

Please reload